„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Šių metų pavasario derlius

Žiema šiais metais mus iškankino kaip niekada. Turbūt ir Jus? Pradėjo sirgti mažyliai, tada vyresni, kai vaikai ėmė grįžti, susirgo auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, kitas personalas... Jau net buhalterė visko mačiusi ir būdama racionali asmenybė pasakė – neatsimenanti tokių metų...

DSCF3702

...bet, atgaiva Kaišiadorių ŽVAIGŽDUTĖS lopšelyje –darželyje prasidėjo nuo „Vyturėlio nuotykių“ – penkiamečių pasirodymo su auklėtoja Regina, kaip paukšteliai Žiemą išvarė iš kiemo.
...ir kai išvarė Žiemą, tai pasipylė virtinė renginių, tik spėk! Ir viską reikėjo apglėbti Gegužei, būti, kaip visada, kantriai, dosniai ir dėmesingai...

Gegužės pradžia atnešė tarptautinį piešinių konkursą „Tau mano mamyte“. Konkurse dalyvavo mūsų respublikos, Lenkijos, Anglijos šalių darželių auklėtiniai. Visi dalyviai buvo pastebėti profesionalių dailininkų ir puikiai įvertinti. Darželio administracija tuo džiaugėsi, nepagailėjo dovanų ir tikisi kitais metais net Amerikos kontinento dalyvių...
Tada atbėgo kasmetinis „Čyru vyru pavasaris“ darželinukų folkloro festivalis Žiežmariuose. Taip, labai sunku kasmet būti originaliu. Bet, svarbiausia, kad mūsų mažyliai nuoširdžiausiai dainuoja liaudies dainas, seka pasakas, kad tik suaugę nepatingėtų pamokyti.

Dar reikia nulėkti į Kauną, „Mažylio“ darželį. Čia vyko festivalis „Daina vaikui“. Mūsų auklėtinės sulaukė komplimentų iš organizatorių ir kompozitorės Indros Mažuikaitės. Kai sulauki žinovų gero žodžio, norisi tobulėti, dirbti dar daugiau.
Štai ir vėl nuostabi ŽVAIGŽDUTĖS auklėtiniams diena. Iš Vilniaus atvažiuoja Sigutė Trimakaitė. Tai garsi kamerinės muzikos atlikėja, prestižinių vokalistų konkursų laimėtoja, skaidraus – lyg sidabrinio varpelio skambesys – balso savininkė. Tokie susitikimai - pamokos išlieka visam gyvenimui. Po keleto dienų muzikos garsais džiugino Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos auklėtiniai.
Oi, oi kaimyninis „Spindulio“ darželis rengia nuostabią šventę, kaip tik tą pačią dieną, kai pas mus skrybėlių paradas... Gerai, kad meninio ugdymo mokytoja Irena su auklėtiniais atstovavo ŽVAIGŽDUTĘ, nes skrybėlių parade pasirodė visos, visos grupės, net pati direktorė, auklėtojos ir jų padėjėjos tą dieną buvo pasidabinę skrybėlaitėm...

Mūsų darželyje 11 grupių, taigi dar tiek įvyko mūsų auklėtinių koncertų tėvams ir Kaišiadorių miesto bendruomenei. Priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu koncerte buvo netikėtų svečių, viena iš jų viešnia - Seimo narė Orinta Leiputė. Ji pasidžiaugė mūsų auklėtiniais, prisiminė ir savo vaikiškas dieneles, vaikams, tėvams ir darželio bendruomenei išsakė palinkėjimus.
... taip mus užgriuvo Gegužė, žinom, kad ir Jus... linksmuolė vasara jau nustraksėjo, rimtuolis Rugsėjis jau liepia susikaupti naujiems, rimtiems darbams. Visiems visiems linkim įdomių mokslo metų!


Asta Veverskytė – meninio ugdymo mokytoja ekspertė

DSC_0170
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti