„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

gruod. 2012

Pasibaigė sveikatos projektas „Judėjimo džiaugsmas“

Dauguma projekto renginių vyko šiltuoju metų laiku – nuo gegužės – iki spalio mėnesio. Todėl beveik visas pramogas, varžybas organizavome lauke. Vaikai projekto metu patyrė daug džiaugsmingų akimirkų, įgijo patirties, kaip galima sportuoti lauke, išmoko įvairių judėjimo būdų, papildė žinias apie sveiką gyvenseną.

DSCF0567-1Skaityti visą ...

Darželio gimtadienis

Lapkričio mėnesį, kaip ir kiekvienais metais, šventėme darželio gimtadienį. Šventė tęsėsi visą savaitę. Pirmadienį vaikai aiškinosi, kuo skiriasi darželio ir vaikų gimtadieniai, tarėsi, kaip galima švęsti, piešė piešinius parodėlei „Mes darželyje“. Antradienį darželyje apsilankė pasakų veikėjai: Raudonkepuraitė, lapė ir kiškis. Vaikai kartu su jais ne tik žaidė, bet ir sprendė galvosūkius, minė mįsles. Ir gavo dovanų. Trečiadienį vaikai žiūrėjo Klouno teatro spektaklį „Mažasis Lialia“. Ketvirtadienį vyko vaikų pasirodymai. „Baltosios varnelės“ grupės vaikai dainavo ir šoko, o „Varliuko“ grupės vaikai suvaidino spektaklį „Grybų karas“. Penktadienį – paskutinę šventės dieną – visi vaišinosi. Vyresnieji vaikai patys ruošė vaišes, mokėsi šventiškai padengti stalus, kitiems padėjo tėveliai.

IMG_1843
Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti