„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

gruod. 2013

Koncertas ligoniams

Per šventes dažniausiai vaikai gauna dovanų. O vaikai ar dažnai dovanoja dovanas? Mes, suaugusieji, turime nuo mažų dienelių ugdyti vaikų gerumą, atjautą ir dosnumą. Vaikų darbeliai, vaidinimai, dainelės ir šokiai visada pradžiugina suaugusiųjų širdis ir yra geriausia dovana.
„Žvaigždutės“ lopšelio – darželio bendruomenė, direktorės Orintos Cibulskytės iniciatyva, jau antrus metus į Kaišiadorių ligoninę keliauja pasveikinti su artėjančiomis metinėmis šventėmis sergančius ligonius. Šiais metais keliavo ligonių pradžiuginti „Pelėdžiuko“ grupės vaikai (auklėtojos Dalia Kupčiūnienė ir Laima Genevičienė). Vidaus ligų skyriaus ligoniams vaikai suvaidino pasakos „Vilkas ir ožiukai“ inscenizaciją, padeklamavo pluoštelį eilėraščių, padainavo kalėdinių dainelių ir giesmelių. Atsisveikindami ir linkėdami kuo geriausios sveikatos sergantiesiems įteikė darželio vaikų sukurtų atviručių.
Ligoninės direktoriaus pavaduotoja Laima Rudienė po renginėlio sakė, kad po šio vaikų pasirodymo, gerų emocijų dėka, tikrai daugeliui ligonių pagerės sveikata ir greitės ligos gijimas.
Nuoširdžiausiai linkime ligoniams ir visam ligoninės personalui sveikatos, geros nuotaikos, laimingų ir džiaugsmingų ateinančių Metų....
Skaityti visą ...

Kalėdų belaukiant

Į Advento vakarą „Katinėlio“ grupės vaikučiai pakvietė tėvelius ir kitus šeimos narius. Iš eglės šakelių kankorėžių, žvakučių, eglutės žaisliukų buvo „nupintas“ Advento vainikas. Auklėtojos Birutė Ingelevičienė, Edita Cibulskienė kalbėjo apie Advento prasmę, tėveliai dalinosi prisiminimais apie vaikystėje švenčiamas Kalėdas.. Vakaro metu skambėjo aukštaičių ir dzūkų tarmėmis atliekamos lietuvių liaudies dainos. Liaudies dainų ir žaidimų vaikus išmokė meninio ugdymo mokytoja Rita Baušienė. Jos pakviesti tėveliai kartu su vaikais noriai žaidė žaidimus „Vilkelis“, „Višta ir varnos“, „Bičių avilys“, „Tek saulelė“. Vakaro pabaigoje meninio ugdymo mokytoja palinkėjo visiems džiugaus Kalėdų laukimo.

232Skaityti visą ...

Advento vakaronė „Voveriukų „ grupėje

„Voveriukų „ grupėje vyko advento vakaronė, kurios metu muzikos vadovė R.Baušienė, auklėtojos E.Jakštienė ir R.Martusevičienė kartu su tėveliais ir vaikais kūrė adventinį vainiką, žaidė žaidimus,dainavo ir giedojo. Sekė pasaką apie „Švelniukus“.Vaikai ir tėveliai dovanų gavo po „Švelniuką“. Dabar Kalėdų Senelis žinos, kam dovanoti dovanėles už gerus darbus.

DSCN2596
Skaityti visą ...

Gimtadienio spektaklis

Darželio gimtadienis būna lapkričio mėnesį. Ežiukas, meškiukas, voveraitė ir kiškis nusprendė aplankyt vaikus gimtadienio proga (nes jie taip pat mėgsta tortą....)
267 (1) - Copy
Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti