„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

kov. 2011

Užgavėnių šventė

Linksmai klegėdami, pasipuošę pačių gamintomis kaukėmis, vaikai rinkosi darželio kieme. Norėdami greičiau išvaryti žiemą, jie šoko, dainavo, kėlė triukšmą, važinėjosi nuo kalniuko. Čia pat, kieme, auklėtojos kepė blynus, kiaušinienę, vaišino vaikus arbata. Vyresnieji vaikai aplankė kaimynystėje esančias įstaigas, padainavo jiems Užgavėnių dainų, vaišinosi saldainiais. Šventės pabaigoje visi susirinko prie laužo, sudegino jame visas praėjusių metų blogybes.

Skaityti visą ...

Išvyka į mišką

Žiema vis dar išeiti nenori, dar miškas sniegu užklotas, žvėreliai sunkiai maisto suranda. Tad mūsų darželio priešmokyklinukai - jaunieji miško bičiuliukai su savo auklėtojomis sumanė nuvykti į mišką: nuvežti miško gyventojams maisto , patyrinėti jų pėdsakus, pasidžiaugti miško grožiu. Šią išvyką surengė Kaišiadorių urėdijos vyriausiasis miškininkas Marijonas Bernotavičius ir Žiežmarių girininkijos girininkas Pranas Vainoris. Miškininkai papasakojo vaikams kodėl reikia rūpintis žvėreliais ir paukšteliais, parodė, kaip pasidaryti paprasčiausias lesyklas, atsakė į daugybę vaikų klausimų. Pabaigoje vaikų laukė miškininkų parengtas siurprizas – ant laužo keptos dešrelės. Džiaugiamės, kad vaikai pabuvo netradicinėje aplinkoje, patyrė nepamirštamų įspūdžių.

Skaityti visą ...

Renginys rajono pedagogams: „Ką gali mažos rankelės?“

Renginį organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė J. Bataitienė, logopedė D. Kudulienė ir kultūros ir meno centro keramikė J. Gustainienė. Renginio dalyviai stebėjo keramikos būrelio veiklą priešmokyklinėje grupėje, aplankė vaikų darbelių parodėlę, diskutavo apie smulkiosios rankų motorikos svarbą vaikų kalbos vystymuisi, stebėjo logopedines pratybas.

Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti