„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Ar ir jus jau aplankė Rudens Fėja? Mus – taip!

Aišku, kad kiekvienas didelis Žmogus pažįsta Rudens Fėją, Jos nešamos gėrybės, dosnumas ir kaprizai, tapę kasdienybe. Bet maži vaikai dar Jos nepažysta. Mes, suaugę, paprašome, kad nepasididžiuotų ir ateitų pas mažylius pakalbėti apie Metų laikus ir ypač Rudens nešamą derliaus gausą ir jo begalinę naudą. Rudens Fėja buvo maloni ir Spalio 4 dieną aplankė „Žvaigždutės“ darželį. Rudens Fėjos laukė visi vaikučiai – jie mokėsi eilėraščius, daineles, šokius, ratelius apie Rudenėlį ir jo gėrybes. Fėja viską pastebėjo, džiaugėsi gerais vaikais, auklėtojomis, darželio administracija, virėjomis, visais darbuotojais. Visus gyrė, žavėjosi ir vis kartojo, kad jau seniai nebuvo mačiusi tokių darbštuolių!

Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti