„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Žemės diena

Inkilų kėlimas

Kiekvieną pavasarį atsigauna žemė, tirpsta sniegas, pražysta gėlės ir iš šiltųjų kraštų parskrenda paukščiai, ant savo sparnų tarsi atnešdami žemės atgimimą. Smagu pasidžiaugti šiltėjančiu pavasario oru, matyti parskrendančius paukščius.
„Čyr vyr vyr, pavasaris!“ – ir mažieji 3–4 metų vaikučiai jau žino, kad kartu su pavasariu sugrįžta ir paukšteliai. Kartu su vaikais nusprendėme organizuoti rytmetį, skirtą Žemės dienai, įkelti dar vieną inkilą į didžiausią lopšelio-darželio teritorijoje augantį beržą. Rytmečio metu smagiai nusiteikę išbėgome į lauką. Žaidėme, prisiminėme paukštelių pamėgdžiojimus, dairėmės po medžius ir išrinkome didžiausią kiemo beržą. Į šį beržą „Katinėlių“ grupę lankančios Tėjos tėvelis Vitalijus Sutkus įkėlė paukšteliams naująjį namelį, kurį pats ir sumeistravo. Teliko laukti, kol jame apsigyvens sugrįžę namo paukšteliai ir džiugins mus savo giesmelėmis.
Dėkojame Tėjos tėveliui už geranoriškumą ir kruopštų darbą.

blogEntryTopper

Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti