„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Apie viską

„Piešinių“ paroda „Atvirukai pasauliui“

„Kovo 3d.“ Seimo Europos informacijos biure buvo atidaryta Kaišiadorių lopšelio – darželio "Žvaigždutė" vaikų piešinių paroda "Atvirukai pasauliui". Atidaryme dalyvavo, parodos globėja Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė Orinta Leiputė, Seimo Europos informacijos biuro vedėjas Donatas Čečergis, patarėjos Justina Dapkutė ir Rūta Mensonaitė, Kaišiadorių lopšelio – darželio direktorė Orinta Cibulskytė, lopšelio darželio pedagogės Edita Cibulskienė, Birutė Ingelevičienė, Nijolė Markevičienė, Janė Sabonienė, Asta Veverskytė ir mažieji piešinukų autoriai,bei kiti svečiai. (daugiau skaityti adresu):

IMG_2445
IMG_2445
IMG_2445
IMG_2445
Skaityti visą ...

„Boružėlės“ grupėje „Pižamų diena“

„Boružėlės“ grupėje sausio 14 dieną rytas prasidėjo neįprastai. Vaikai į grupę skubėjo dar vilkėdami pižamomis. Norėdami atskleisti šios savaitės temą „Diena – naktis“ surengėme „Pižamų dieną“ ir todėl, vaikų rytas prasidėjo vandens procedūromis, po kurių sekė energinga vaikų inicijuota mankštelė. Vėliau vaikai sugulę ant minkštų čiužinių sekė pasakas, žiūrėjo senosios
animacijos filmukus, vaišinosi Rusnės ir jos mamos keptu pyragu užsigerdami Rimantės, Irūnos, Kajaus mamų darytais naminiais gėrimais. Diena buvo pilna nuotaikingų žaidimų, kurių tikslas - vaikams geriau pažinti, kas yra rytas, diena, vakaras ir naktis. Vakare vaikai su Stelos tėčiu surengė nuotaikingą, pilną emocijų „Pagalvių mūšį“. Visai sutemus vaikai dainavo lopšines minkštiems žaisliukas ir savo įspūdžius perteikė piešiniuose.

IMG_2445
Skaityti visą ...

Kaip mes darėme žvakes

Darželyje didesnę laiko dalį vaikai praleidžia grupėje. Smagu, kai jie gali pakeisti aplinką: išvažiuoti į teatrą, mišką, bet tokių išvykų nebūna daug – kelionės nemažai kainuoja. „Katinėlio“ grupės auklėtoja Birutė Ingelevičienė, sužinojusi, kad darželio kiemsargis Vytautas Kairiūkštis moka lieti žvakes, paprašė supažindinti su šiuo darbu vaikus. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip žvakės po truputį „augo“, skaičiavo kiek kartų reikėjo panardinti žvakę į skystą parafiną. Visi pasidžiaugė savo darbo rezultatais – gražiomis žvakėmis.
O mes supratome, kad kartais įdomios veiklos nereikia ieškoti toli, reikia tik apsidairyti aplinkui, pabendrauti su žmonėmis.

Nuotrauka0055
Skaityti visą ...

Rudens taku

Kiškių darželis
Rugsėjo pradžioje auklėtojos Elvyra Jakštienė, Laima Genevičienė ir meninio ugdymo mokytojos Asta Veverskytė ir Rita Baušienė pasveikino vaikus su prasidėjusiu rugsėju ir parodė spektaklį „Kiškių darželis“. Spektaklio metu vaikai pamatė, kaip gerasis kiškis kantriai mokė kiškį-išdykėlį elgesio darželyje taisyklių.

IMG_2259
Skaityti visą ...

Apie dantukus

„Žvaigždutės“ Visuomenės sveikatos specialistė Asta Pilkauskaitė spalio 11 dieną atėjo į svečius pas „Pelėdžiukus“. Jai labai rūpėjo ar vaikai rūpinasi savo dantukais, ar žino kiek jų turi, ar moka ir neužmiršta valyti, ar kai dantukai iškrenta, pas juos atbėga pelytė su pinigėliu – vis klausinėjo vaikų Asta.
Picture 0183
Skaityti visą ...

Šių metų pavasario derlius

Žiema šiais metais mus iškankino kaip niekada. Turbūt ir Jus? Pradėjo sirgti mažyliai, tada vyresni, kai vaikai ėmė grįžti, susirgo auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, kitas personalas... Jau net buhalterė visko mačiusi ir būdama racionali asmenybė pasakė – neatsimenanti tokių metų...

DSCF3702

Skaityti visą ...

Žaisdami pasirenkam profesiją

Ankstyvoji vaikystė, ikimokykliniai metai daugeliu atžvilgiu yra labai svarbus amžiaus tarpsnis, turintis didelės įtakos tolimesnei žmogaus raidai. Tai, kuo vaikai užsiima, kaip jie yra ugdomi šiuo laikotarpiu, lemia ir jų karjeros siekius, bei karjeros kokybę tolimesniais raidos etapais.
Dažnai manoma, kad karjera yra suaugusio žmogaus reikalas, o maži vaikai niekaip su tuo nėra susiję. Tačiau prastarųjų metų tyrimai leidžia drąsiai tvirtinti, kad vaikystę galima laikyti laikotarpiu, kada padedami pagrindai, tam, ką vėliau savo karjeros kelyje pavyksta pasiekti suaugusiam žmogui (Sharf, 2006m. Mintys).
Ikimokyklinio amžiaus vaikai yra ypač smalsūs. Smalsaudami vaikai pažįsta save ir pasaulį, lavina savo mąstymo gebėjimus, išbando įvairų elgesį, sužino, kas jiems patinka, o kas – ne. Todėl domėjimasis naujais dalykais, patirtis labai svarbi karjerai, ji padeda formuotis vaikų supratimui, apie jų interesus, vertybes, gebėjimus.
P1010576Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti