„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Renginiai

Skrybėlių paradas “Žvaigždutės” lopšelyje – darželyje

Visą gegužės mėnesį |”Žvaigždutės” lopšelyje – darželyje vyko kūrybinė sumaištis. Auklėtojos su auklėtiniais ir jų tėveliais tarėsi, derino, ieškojo medžiagų, kaip paruošti skrybėles paradui. Vėliau su meninio ugdymo mokytojomis repetavo skrybėlių pristatymą, grupės pasirodymą. Rūpesčių ir darbų pakako visiems, bet stengtis buvo verta. Šventė buvo linksma ir įdomi. Tarp visų 11 darželio grupių, pasirodyme dalyvavo ir patys mažiausieji “Kiškučio” grupės dviejų metų mažyliai. O auklėtojas ir jų padėjėjas skrybėlaites susirasti įkvėpė linksmoji Vasara.

Žalioji Vasara skaičiuoja „Šimtakojukų“ grupės kojeles...Skaityti visą ...

Spektaklis „Vyturėlio nuotykiai“

Šiais metais žiema mus visus iškamavo, nuvargino, daugelis sirgo...taigi neapsikentę žiemos piktadarysčių „Voveriukų“ grupės vaikai su auklėtojomis parengė spektaklį „Vyturėlio nuotykiai“. Spektaklyje buvo pasakojama, kaip vyturėlis su kitais paukšteliais vijo pikčiurną žiemą, kiek turėjo vargo, kol nenaudėlę išvarė...
Skaityti visą ...

Darželio gimtadienis

Lapkričio mėnesį, kaip ir kiekvienais metais, šventėme darželio gimtadienį. Šventė tęsėsi visą savaitę. Pirmadienį vaikai aiškinosi, kuo skiriasi darželio ir vaikų gimtadieniai, tarėsi, kaip galima švęsti, piešė piešinius parodėlei „Mes darželyje“. Antradienį darželyje apsilankė pasakų veikėjai: Raudonkepuraitė, lapė ir kiškis. Vaikai kartu su jais ne tik žaidė, bet ir sprendė galvosūkius, minė mįsles. Ir gavo dovanų. Trečiadienį vaikai žiūrėjo Klouno teatro spektaklį „Mažasis Lialia“. Ketvirtadienį vyko vaikų pasirodymai. „Baltosios varnelės“ grupės vaikai dainavo ir šoko, o „Varliuko“ grupės vaikai suvaidino spektaklį „Grybų karas“. Penktadienį – paskutinę šventės dieną – visi vaišinosi. Vyresnieji vaikai patys ruošė vaišes, mokėsi šventiškai padengti stalus, kitiems padėjo tėveliai.

IMG_1843
Skaityti visą ...

Ar ir jus jau aplankė Rudens Fėja? Mus – taip!

Aišku, kad kiekvienas didelis Žmogus pažįsta Rudens Fėją, Jos nešamos gėrybės, dosnumas ir kaprizai, tapę kasdienybe. Bet maži vaikai dar Jos nepažysta. Mes, suaugę, paprašome, kad nepasididžiuotų ir ateitų pas mažylius pakalbėti apie Metų laikus ir ypač Rudens nešamą derliaus gausą ir jo begalinę naudą. Rudens Fėja buvo maloni ir Spalio 4 dieną aplankė „Žvaigždutės“ darželį. Rudens Fėjos laukė visi vaikučiai – jie mokėsi eilėraščius, daineles, šokius, ratelius apie Rudenėlį ir jo gėrybes. Fėja viską pastebėjo, džiaugėsi gerais vaikais, auklėtojomis, darželio administracija, virėjomis, visais darbuotojais. Visus gyrė, žavėjosi ir vis kartojo, kad jau seniai nebuvo mačiusi tokių darbštuolių!

Skaityti visą ...

Renginys rajono pedagogams: „Ką gali mažos rankelės?“

Renginį organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė J. Bataitienė, logopedė D. Kudulienė ir kultūros ir meno centro keramikė J. Gustainienė. Renginio dalyviai stebėjo keramikos būrelio veiklą priešmokyklinėje grupėje, aplankė vaikų darbelių parodėlę, diskutavo apie smulkiosios rankų motorikos svarbą vaikų kalbos vystymuisi, stebėjo logopedines pratybas.

Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti