„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

ruduo

RUDENĮ LAUKIA NAUJA IR ĮDOMI VEIKLA

Baigiasi vasara. Po atostogų į mokyklas ir darželius sugūžės vaikai, nuo jų klegesio prabus vasarą miegoję pastatai. Mokiniai kibs į mokslus, kraus žinių bagažą, o darželių vaikai bus užimti įdomia veikla.
Mūsų lopšelis-darželis savo ugdytiniams jau suplanavo papildomas įdomias veiklas rugsėjo-lapkričio mėnesiais. Balandį lopšelis-darželis dalyvavo neformaliojo švietimo projektų rėmimo konkurse, kurį organizavo Kaišiadorių rajono savivaldybė, ir laimėjo 400 litų projekte „Aš ir pasaulis, 2013“ numatytai veiklai įgyvendinti.
Skaityti visą ...

Ar ir jus jau aplankė Rudens Fėja? Mus – taip!

Aišku, kad kiekvienas didelis Žmogus pažįsta Rudens Fėją, Jos nešamos gėrybės, dosnumas ir kaprizai, tapę kasdienybe. Bet maži vaikai dar Jos nepažysta. Mes, suaugę, paprašome, kad nepasididžiuotų ir ateitų pas mažylius pakalbėti apie Metų laikus ir ypač Rudens nešamą derliaus gausą ir jo begalinę naudą. Rudens Fėja buvo maloni ir Spalio 4 dieną aplankė „Žvaigždutės“ darželį. Rudens Fėjos laukė visi vaikučiai – jie mokėsi eilėraščius, daineles, šokius, ratelius apie Rudenėlį ir jo gėrybes. Fėja viską pastebėjo, džiaugėsi gerais vaikais, auklėtojomis, darželio administracija, virėjomis, visais darbuotojais. Visus gyrė, žavėjosi ir vis kartojo, kad jau seniai nebuvo mačiusi tokių darbštuolių!

Skaityti visą ...
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti