Menu Close

Protų mūšis “Mano miestas – Kaišiadorys”

Kovo 10 d. “Baltosios varnelės” grupėje vyko protų mūšis skirtas gimtajam miestui – Kaišiadorims. Protmūšiui vaikai atsakingai ruošėsi: jau kurį laiką vaikščiojo po įvairias gimtojo miesto vietas bei klausėsi mokytojos Janinos Bataitienės pasakojimų.

Prieš prasidedant protmūšiui vaikai susiskirstė į komandas bei draugiškai išsirinko  komandų kapitonus. Vieną komandą į priekį vedė Izidorius, kitą – Modestas. Taškus atsakingai skaičiavo Jokūbas. Visi klausimai buvo susiję su Kaišiadorių miestu. Vaikai puikiai parodė savo žinias, o protmūšio finalą vainikavo  mokytojos Janinos pasiūlyta pramoga – riešutėlių gliaudymas. Beje, Izidorius Jankauskas, besiruošdamas protmūšiui netgi pats parašė ir iliustravo knygą apie Kaišiadoris, kurioje sutalpino informaciją apie gyventojų skaičių, pirmąjį traukinį išvykusį iš Kaišiadorių geležinkelio stoties, apie keltą, apie žymius žmones kilusius iš Kaišiadorių.

Tiesa, vaikai vaikščiodami po miestą ne tik  klausėsi mokytojos pasakojimų, bet ir fotografavo savo gimtąjį miestą bei surengė parodą “Kaišiadorys, vaikų akimis”

Skip to content