Menu Close

Svečiuose Šv. Faustinos mokyklos mokiniai

Balandžio 18 d. Kaišiadorių lopšelyje – darželyje “Žvaigždutė” lankėsi Šv.Faustinos mokyklos ikimokyklinio skyriaus mokiniai su savo mokytoja Jolita bei mokytojo padėjėja. Vaikučiai dalyvavo “Varliukų grupės” koncerte, o vėliau patys prisijungė prie koncertuotojų išbandydami įvairius muzikos instrumentus. Užsiėmimo pabaigoje vaikų laukė siurprizas: meninio ugdymo mokytoja pasiūlė išbandyti išmanius robotukus – edukacines bitutes.

Vėliau svečiai buvo supažindinti su lopšelio-darželio “Žvaigždutė” erdvėmis, bei pakviesti  prie bendro vaišių stalo, su “Varliukų grupės” vaikučiais.

Už bendradarbiavimą dėkojame l-d “Žvaigždutė” mokytojoms Ritai Kulbickienei, Laimai Genevičienei, Ritai Baušienei bei Šv.Faustinos mokytojai Jolitai Pavasarytei.

 

Skip to content