Menu Close

Akcija “Skaitome vaikams”

Balandžio 2 d. yra švenčiama Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Lietuvoje ši diena yra paminima jau 30-ajį kartą. Šią dieną Kaišiadorių l-d “Žvaigždutė” vyko akcija “Skaitome vaikams”. Šios akcijos sumanytojos – mokytojos Daiva Striogienė ir Aurelija Plančiūnienė kvietė vaikučių tėvelius, brolius, seses, darželio virėjas, padėjėjas, pavaduotoją ateiti į grupes skaityti vaikams. Skaitytojai ne tik skaitė vaikams, bet ir vaidino  pirštininėmis lėlėmis, kūrė spektaklius, kas pasakas pavertė dar įspūdingesnėmis. Nors mūsų ugdytiniai maži, kai kurie iš jų dar net raidžių nepažįsta, bet stenkimės nuo pat mažų dienų įkvėpti jaunąją kartą skaityti, domėtis ir žavėtis knygomis. Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį. (V. M. Tekerėjus)

Skip to content