Menu Close

Švęskime Teatro dieną kartu

Kovo 27 d. minima Tarptautinė Teatro diena. Šią dieną Kaišiadorių l-d “Žvaigždutė” mokytojų kolektyvas visam kolektyvui ir darželio vaikučiams padovanojo spektaklį “Vilkas ir Ožiukai”. Vaikams taip patiko dovana – spektaklis, kad buvo nuspręsta idėja pasidalinti su kitų įstaigų vaikučiais. Todėl kovo 29 d. į darželio salę sugūžėjo žiūrovai iš Kaišiadorių l-d “Spindulys” bei Kaišiadorių mokylos-darželio “Rugelis”. Dar kartą dėkojame mokytojai Ilonai Jakovlevienei už idėją atgaivinti mokytojų spektaklius bei pagalbą ruošiant scenarijų. Didelis ačiū mokytojai Linai Olišauskienei už idėjos įgyvendinimą, už dekoracijų ruošimą, už scenarijaus rengimą už malūnininko vaidmenį, ačiū mokytojai Birutei Ingelevičienei už kūrybiškumą, kruopštumą ruošiant dekoracijas ir kalvio vaidmenį, ačiū mokytojai Elvyrai Jakštienei už įspūdingai atliktą vilko vaidmenį, ačiū mokytojai Snieguolei Kotovai už muzikinį takelį bei ožkos vaidmenį, mokytojai Janinai Bataitienei už scenos dekoracijas bei kurjerio vaidmenį, mokytojoms Editai Cibulskienei, Aurelijai Plančiūnienei, Daivai Striogienei, Reginai Martusevičienei, Laimai Genevičienei, Rimai Parniauskienei, Erikai Šalkauskienei, Ievai Barkauskienei, Ilonai Jakovlevienei už ožiukų vaidmenis, mokytojai Giedrai Kanapinienei už autoriaus vaidmenį. Džiaugiamės, kad Teatro diena šiemet tapo įsimintina, ir labai tikimės, kad mokytojų spektakliai taps kiekvienų metų Teatro dienos tradicija.

Skip to content