Kalėdų laukimas

Kalėdų laukimo stebuklas…

Nuo ko prasideda ypatingiausių ir laukiamiausių metų šventės?
Nuo ruošimosi.

Šventų Kalėdų laukimas kasmet žadina norą puoštis ir dalintis Kalėdine dvasia, kad gražiausių švenčių laukimo metas taptų pačiu džiugiausiu ir šviesiausiu laikotarpiu visai Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenei, Šiemet „Žvaigždutės“ mokytojų bendruomenė nutarė darželio erdves paversti išskirtinai šilta ir pačia tikriausia Kalėdinių kojinių pasaka. Kalėdines kojines gamino vaikučiai ir jų tėveliai. Ypatingai dėkojame visiems prisidėjusiems prie parodos. Didelis didelis ačiū mokytojoms Birutei Ingelevičienei ir Linai Olišauskienei, kurios darželio salėje sukūrė tikrą pasaką su milžiniškomis kalėdinėmis kojinėmis. imbieriniais sausainiais bei daug šviesų.  Mokytoja Janina Bataitienė išradingai papuošė darželio erdves vaikučių ir tėvelių gamintomis kojinėmis, o mokytoja Paulina Senkevičiūtė pagamino foto sienelę. Dėkojame visai bendruomenei prisidėjusiai, kad Kalėdų laukimas būtų šiltas ir jaukus.