Menu Close

Svarbi informacija dėl įstaigos darbo laiko vasarą

Gerb. Tėveliai,

Norime jus informuoti, kad vadovaujamės Kaišiadorių rajono savivaldybės mero 2023 m. lapkričio 13 d. potvarkiu Nr. V16E-820 “Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbo organizavimo vasaros laikotarpiu tvarkos aprašo patvirtinimo” 3 punktu, lopšelio-darželio darbas gali būti nutrauktas vienam mėnesiui dėl planuojamų remonto darbų.
Šiais metais planuojame atlikti remonto darbus grupių patalpose, apimant sienų, grindų, lubų, langų ir palangių keitimą. Todėl liepos mėnesį lopšelis-darželis nedirbs.
Suprantame, kad tai gali sukelti nepatogumų daugeliui tėvų ir trikdžių kasdieniam gyvenimui. Norime jus informuoti pusę metų iš anksto, kad galėtumėte pasirūpinti ir ieškoti alternatyvių sprendimų dėl vaikų priežiūros liepos mėnesį.
Birželį ir rugpjūtį mūsų įstaiga veiks. Lopšelyje-darželyje bus budinčios grupės, kurias galės lankyti tie vaikai, kurių tėvai šiais mėnesiais neturi atostogų.
Kiekvienais metais turime daug norinčių lankyti lopšelį-darželį vaikų. Vasaros laikotarpiu grupės yra sujungiamos dėl sumažėjusio vaikų skaičiaus ir dėl darbuotojų kasmetinių bei papildomų atostogų. Norėdami užtikrinti įstaigos darbą vasaros laikotarpiu, priimame naujus darbuotojus, kurių įgūdžiai apima pirmosios pagalbos ir higienos mokymus, siekdami užtikrinti saugų darbą su vaikais.
Norime iš anksto žinoti vaikų skaičių, kad galėtume planuoti reikiamą darbuotojų skaičių ir užsakomų maisto produktų kiekį.
Jei planuojate, kad jūsų dukra / sūnus lankys lopšelį-darželį birželio ir / arba rugpjūčio mėnesiais, prašome užpildyti ir pateikti raštišką prašymą. Prašymą galite palikti grupių mokytojoms,direktoriui arba direktoriaus pavaduotojai ugdymui iki 2024 m. vasario 1 d.

Jei kiltų klausimų, prašome rašyti el. p. info@darzeliszvaigzdute.lt, skambinti telefonu (8620) 53105.
Administracija

Skip to content