Menu Close

Kovo 22 diena – vandens diena

„Vanduo – gyvybės šaltinis”. Kovo 22 d. Kaišiadorių l-d “Žvaigždutė ugdytiniai išmintingai paminėjo vandens dieną. Kiekvienoje grupėje mažieji tyrinėtojai, norėdami kuo daugiau sužinoti apie vandenį, kartu su mokytojomis leidosi į pažinimo kelionę. Atliko paprastus ir smagius mokslinius bandymus. Tyrinėjant, eksperimentuojant, bandant, stebint vandenį visi buvo kupini džiugių emocijų, lavino mąstymą, vaizduotę, atmintį, įgavo žinių apie vandens savybes, svarbą gamtai ir žmogui. Vaikai bandė, kas vandenyje skęsta, o kas plaukia, kaip keliauja vanduo, matavo lygį, šaldė ir tirpino ledą , merkė gėlių šakeles ir dar daug įvairių bandymų atliko. O svarbiausia, kovo 22 d., šios vandeniui skirtos dienos paminėjimo sumanytojai pasiūlė bendruomenei apsirengti mėlynai.

Skip to content