„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Praūžė Velykė dovanėlėmis nešina

Artėjant Velykoms po mūsų lopšelį-darželį „Žvaigždutė“ praūžė Velykė dovanėles nešina. Tai bent staigmena vaikučiams buvo. Lopšelio grupių „Pelėdžiukai“, „Žiogeliai“ ir „Kiškeliai“ auklėtojos Dalia Kupčiūnienė, Rima Parniauskienė, Edita Stanislauskienė, Ilona Jakovlevienė surengė savo grupių mažyliams šventinę popietę, kurios metu vaikučius aplankė Velykų Bobutė (auklėtoja Dalia Kupčiūnienė), Zuikienė (muzikė Rita Baušienė), zuikučiai (auklėtojos Edita Stanislauskienė, Ilona Jakovlevienė) ir paukštelis (auklėtoja Rima Parniauskienė).

blogEntryTopper
Velykų bobutė vaikams pasakojo apie Velykas ir jos atributus, rodė įvairiaspalvius margučius, kvietė kartu paskaityti paukštelio rastą ir atneštą laišką, kuriame Pelėda vaikučius sveikino su atėjusiu pavasariu ir artėjančiomis Velykomis, kvietė būti gerais, padėti tėveliams, seneliams ir kitiems žmonėms, tvarkyti grupės žaisliukus ir vieniems kitų neskriausti. Smagi kompanija pakvietė vaikučius pašokti ir padainuoti, o pažaisti žaidimą „Tuk tuk tuk, cypt cypt cypt“ juos pakvietė muzikė Asta Veverskytė. Vaikams taip patiko sakyti „Tuk tuk tuk, cypt cypt cypt“, kad kartojo šį žaidimą su malonumu ir klegesiu kelis kartus. Kadangi vaikučiai viską šauniai darė, tai buvo apdovanoti Velykų bobutės ir zuikučių šeimynos keptomis bandelėmis ir šokoladiniais kiaušinėliais. Mažyliai džiūgavo besivaišindami prie vaišių stalo.
Velykų bobutė su savo palydovais nepamiršo ir kitų grupių vaikučių. Kitose grupėse bobutė skaitė laišką, vaikai žaidė žaidimus ir žadėjo būti geri: visiems padėti, tvarkyti grupės žaislus, klausytis tėvelių ir auklėtojų. Tokie gražūs pažadai buvo apdovanoti riestainėliais ir šokoladiniais kiaušinėliais.

Picture 216

Picture 267

Picture 279

Picture 281

Picture 339
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti